Světový den porozumění autismu
Podpořte s námi celosvětovou kampaň "LIGHT IT UP BLUE" na podporu osob s autismem a ROZSVIŤME SE MODŘE. Více informací o našich akcích ke Světovému dni porozumění autismu najdete níže.
Omezení integračních a aktivizačních aktivit RIC
Z důvodu prodloužení nouzového stavu jsme nuceni omezit do odvolání skupinové integrační aktivity a aktivizační služby. Děkujeme za pochopení.
RIC získalo počítače do rodin
Děkujeme firmě MATRIX CZ s.r.o. za sestavení 4 ks počítačových sestav pro naše klienty sociálních služeb a samozřejmě firmě Teleperformance CZ, a.s. za věcný dar v podobě počítačových komponentů. Počítače, které jsme získali pro naše klienty již mají své majitele.
Zvýhodněný daňový odpis
Daňová novela umožní soukromým dárcům zvýhodněný daňový odpis za rok 2020 a 2021 až do výše 30% základu daně. Jak na to najdete v našich Aktualitách.

ON-LINE - Beseda: Projekt homesharing

Chtěli byste se dozvědět více o projektu Homesharingu, který v Rodinném Integračním Centru realizujeme?

Přihlaste se na online Homesharingovou besedu. Setkání je určeno pro rodiče dětí s PAS, pro které je tato, v prostředí České republiky, jedinečná služby určena, ale i pro širokou veřejnost. Rádi bychom mezi námi uvítali i zájemce o Hostitelství, kteří by rádi s dětmi s autismem trávili svůj volný čas.

Přijďte se setkat s koordinátorkou projektu, ale i současnými Hostitelkami, kteří vám vysvětlí, jak Homesharing funguje.


Časová dotace 2 hodin
Datum 23.4.2021 od 16:00 - 18:00 hod
Místo konání on-line forma
Lektor Ing. Eva Černá, Ph.D.
Akreditace není
Cena ZDARMA
Volná místa 29 / 40

Přihláška do kurzu

Slouží k potvrzení rezervace