Hyperbarická komora v RIC.
Od února mohou osoby s PAS využít v naší organizaci kyslíkovou terapii v hyperbarické komoře. Více informací naleznete v letáku, v záložce O nás_Dokumenty.
Homesharing míří do celé ČR
V kampani hledáme 150 nových hostitelů, kteří chtějí rodinám pečujícím o dítě s handicapem pomoci nabrat nové síly a dětem objevit nový svět! Více informací naleznete pod záložkou "Homesharing"
Sviťme modře
2. duben je Celosvětovým dnem na podporu porozumění autismu. Modrým svícením či jiným modrým zapojením vyjádříte podporu osobám s autismem. "LIGHT IT UP BLUE".

Beseda: Projekt homesharing

Chtěli byste se dozvědět více o projektu Homesharingu, který v Rodinném Integračním Centru realizujeme? Přijďte se zúčastnit besedy věnované tématu Homesharing.

Setkání je určeno pro rodiče dětí s PAS, pro které je tato, v prostředí České republiky, jedinečná služby určena, ale i pro širokou veřejnost. Rádi bychom mezi námi uvítali i zájemce o Hostitelství, kteří by rádi s dětmi s autismem trávili svůj volný čas.


Časová dotace 2 hodin
Datum 6.4.2023
Místo konání Rodinné Integrační Centrum, nám. Republiky 2686, Pardubice (vchod z ulice Jindřišská)
Lektor Ing. Eva Černá, PhD., Anežka Vavřinová, DiS.
Akreditace není
Cena ZDARMA
Volná místa 18 / 20

Přihláška do kurzu

Účastník

slouží k potvrzení přihlášky

Fakturační údaje

slouží k zaslání faktury

Uděluji Rodinnému Integračnímu Centru z.s., IČO 27026728, se sídlem Náměstí Republiky 2686, 532 27 Pardubice, jako správci, výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, tj. jména, příjmení, email, telefon. Souhlasím i s pořizováním, uchováváním a zveřejňováním fotografií. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na adrese info@ric.cz. Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.