Světový den porozumění autismu
Podpořte s námi celosvětovou kampaň "LIGHT IT UP BLUE" na podporu osob s autismem a ROZSVIŤME SE MODŘE. Více informací o našich akcích ke Světovému dni porozumění autismu najdete níže.
Omezení integračních a aktivizačních aktivit RIC
Z důvodu prodloužení nouzového stavu jsme nuceni omezit do odvolání skupinové integrační aktivity a aktivizační služby. Děkujeme za pochopení.
RIC získalo počítače do rodin
Děkujeme firmě MATRIX CZ s.r.o. za sestavení 4 ks počítačových sestav pro naše klienty sociálních služeb a samozřejmě firmě Teleperformance CZ, a.s. za věcný dar v podobě počítačových komponentů. Počítače, které jsme získali pro naše klienty již mají své majitele.
Zvýhodněný daňový odpis
Daňová novela umožní soukromým dárcům zvýhodněný daňový odpis za rok 2020 a 2021 až do výše 30% základu daně. Jak na to najdete v našich Aktualitách.

ON-LINE Webinář - Modelové situace a jejich využití při sexuální výchově lidí s postižením

Slyšeli jste někdy o modelových situacích? Nejde jen o hraní určitých situací, kdy jsme herci a předvádíme určitou roli. Modelové situace nás mohou zároveň učit tomu, co je správné a co nikoliv. Můžeme být součástí této situace a odehrávat příběh podle sebe.
Na webináři se dozvíte, jak využít modelové situace v sexuální výchově. Naučíme se, jak prostřednictvím modelových situací naučit dítě vnímat správné vzorce chování a jakým způsobem lze dítě vtáhnout do této hry.

Lektorka je sociální pracovnicí a lektorkou organizace Freya.

Termín přihlášení do: 10.4.2021

Webinář je určen:

- pro pečující osoby

- pracovníkům ve školských zařízeních,

- sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách

Webinář není akreditovaný, přesto každý účastník webináře obdrží osvědčení, které mu bude zasláno na emailovou adresu po skončení webináře.


Bližší informace o úhradě kurzu - viz Obecné informace o vzdělávacích kurzech RIC na webu RIC - záložka Vzdělávání - seznam nabízených vzdělávacích kurzů - Obecné informace o vzdělávacích kurzech RIC.


Časová dotace 2 hodin
Datum 15.04.2021 od 17:00 - 19:00 hod
Místo konání on-line forma
Lektor Věra Petlanová Zychová, DiS.
Akreditace není
Cena 150,- Kč
Volná místa 33 / 40

Přihláška do kurzu

Slouží k potvrzení rezervace