Světový den porozumění autismu
Podpořte s námi celosvětovou kampaň "LIGHT IT UP BLUE" na podporu osob s autismem a ROZSVIŤME SE MODŘE. Více informací o našich akcích ke Světovému dni porozumění autismu najdete níže.
Omezení integračních a aktivizačních aktivit RIC
Z důvodu prodloužení nouzového stavu jsme nuceni omezit do odvolání skupinové integrační aktivity a aktivizační služby. Děkujeme za pochopení.
RIC získalo počítače do rodin
Děkujeme firmě MATRIX CZ s.r.o. za sestavení 4 ks počítačových sestav pro naše klienty sociálních služeb a samozřejmě firmě Teleperformance CZ, a.s. za věcný dar v podobě počítačových komponentů. Počítače, které jsme získali pro naše klienty již mají své majitele.
Zvýhodněný daňový odpis
Daňová novela umožní soukromým dárcům zvýhodněný daňový odpis za rok 2020 a 2021 až do výše 30% základu daně. Jak na to najdete v našich Aktualitách.

ON-LINE Webinář - Prevence syndromu vyhoření nejen při péči o děti s PAS

Syndromem vyhoření nejsou ohroženi jen pracovníci v sociálních službách, ve zdravotnictví či školství, ale i pečující osoby. Webinář bude zaměřen na definování syndromu vyhoření a na podmínky, které k němu směřují. Ukážeme si, jak jednotlivá stádia vypadají a jak je můžeme rozpoznat. Povíme si, jak vyhoření v různých životních situacích předcházet a co můžeme udělat pro naši psychohygienu, či co dělat pokud se sami v některé z fází nacházíme.

Během setkání bude prostor i na dotazy.

Webinář je určen:

- pro pečující osoby

- pracovníkům ve školských zařízeních,

- sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách

Webinář není akreditovaný, přesto každý účastník webináře obdrží osvědčení, které mu bude zasláno na emailovou adresu po skončení webináře.


Bližší informace o úhradě kurzu - viz Obecné informace o vzdělávacích kurzech RIC na webu RIC - záložka Vzdělávání - seznam nabízených vzdělávacích kurzů - Obecné informace o vzdělávacích kurzech RIC.


Časová dotace 2 hodin
Datum 10.5.2021 od 16:00 - 18:00 hod
Místo konání on-line forma
Lektor Bc. Lenka Davidová, DiS.
Akreditace není
Cena 500,- Kč; 300,- Kč pro členy RIC se zaplaceným členským příspěvkem na r. 2021
Volná místa 19 / 20

Přihláška do kurzu

Slouží k potvrzení rezervace