PF 2021
K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2021 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci.
Omezení integračních a aktivizačních aktivit RIC
Z důvodu prodloužení nouzového stavu jsme nuceni omezit do konce ledna 2021 skupinové integrační aktivity a aktivizační služby. Děkujeme za pochopení.
RIC získalo počítače do rodin
Děkujeme firmě MATRIX CZ s.r.o. za sestavení 4 ks počítačových sestav pro naše klienty sociálních služeb a samozřejmě firmě Teleperformance CZ, a.s. za věcný dar v podobě počítačových komponentů. Počítače, které jsme získali pro naše klienty již mají své majitele.

Vzdělávání „šité na míru“

Nevybrali jste si z naší nabídky vzdělávacích kurzů a seminářů? Zkontaktujte nás a ušijeme Vám vzdělávání v problematice poruch autistického spektra přímo na míru. Specializujeme se na vzdělávání široká laické i odborné veřejnosti. Na velikosti cílové skupiny nezáleží. Umíme nabídnout několikahodinové zážitkové semináře v malých kolektivech do 10 – 15 osob stejně jako celodenní konference pro 50 – 100 osob. Přijedeme za Vámi kamkoliv – vzdělávání po celé ČR.

Neváhejte a kontaktujte nás na emailu info@ric.cz nebo telefonu 739 025 071.

Těšíme se na Vás.


Časová dotace 24 hodin
Datum 1. 1. - 31. 12. 2020 (dle dohody)
Místo konání Dle dohody zadavatele
Lektor Mgr. Jaromíra Staňková, DiS.
Akreditace není
Cena Dle dohody, místa konání a konkrétní zakázky
Volná místa 100 / 100

Přihláška do kurzu

Slouží k potvrzení rezervace