Rodičovské skupiny s hudební a pohybovou aktivitou
Vážení rodiče, Od září pro Vás a Vaše děti opět plánujeme rodičovské skupiny „Zpívánky s Bóďou“, které se budou konat každý pátek v RIC na adrese nám. Republiky 2686, Pardubice. Termín zahájení je 11. 9. 2020 a poslední aktivita zpívánek bude 11. 12. 2020. Aktivita bude probíhat vždy v čase 9,30 – 11,00 hod. Pokud máte vážný zájem se účastnit, nahlaste se mi, prosím, prostřednictvím emailu – aneta.bouskova@ric.cz. Těšíme se na Vás.
Homesharing má první spárovanou rodinu.
Martinka má za sebou první návštěvu v Hostitelské rodině. První kontakty rodin probíhají v prostředí, které malý klient dobře zná a kde se cítí bezpečně. Schůzky z počátku probíhají za přítomnosti rodiče, teprve postupně začíná se svými nejbližšími navštěvovat hostitelskou rodinu a připravovat se tam na samostatný pobyt.
RIC získalo počítače do rodin
Děkujeme firmě MATRIX CZ s.r.o. za sestavení 4 ks počítačových sestav pro naše klienty sociálních služeb a samozřejmě firmě Teleperformance CZ, a.s. za věcný dar v podobě počítačových komponentů. Počítače, které jsme získali pro naše klienty již mají své majitele.

Vzdělávání „šité na míru“

Nevybrali jste si z naší nabídky vzdělávacích kurzů a seminářů? Zkontaktujte nás a ušijeme Vám vzdělávání v problematice poruch autistického spektra přímo na míru. Specializujeme se na vzdělávání široká laické i odborné veřejnosti. Na velikosti cílové skupiny nezáleží. Umíme nabídnout několikahodinové zážitkové semináře v malých kolektivech do 10 – 15 osob stejně jako celodenní konference pro 50 – 100 osob. Přijedeme za Vámi kamkoliv – vzdělávání po celé ČR.

Neváhejte a kontaktujte nás na emailu info@ric.cz nebo telefonu 739 025 071.

Těšíme se na Vás.


Časová dotace 24 hodin
Datum 1. 1. - 31. 12. 2020 (dle dohody)
Místo konání Dle dohody zadavatele
Lektor Mgr. Jaromíra Staňková, DiS.
Akreditace není
Cena Dle dohody, místa konání a konkrétní zakázky
Volná místa 100 / 100

Přihláška do kurzu

Slouží k potvrzení rezervace